Logistikos centras Vilniuje

  • A klasės sandėliai ir biurų pastatas
  • Muitinės tarpininkų postas
  • Pažangiausi technologiniai sprendimai

Apie projektą

Aukštos kokybės sandėliavimo ir biuro patalpų kompleksas, apimantis visų temperatūrinių režimų sandėliavimo patalpas ir atskirą biurų pastatą.
Rytinėje Vilniaus dalyje pastatytas 17 195 m2  logistikos centras pritaikytas visų tipų temperatūrinių krovinių sandėliavimui, taip pat sausam sandėliavimui ir biuro veiklai. Sandėliai pasižymi dideliu ekonominiu efektyvumu - didelis sandėliavimo aukštis leidžia efektyviausiai išnaudoti visą plotą, kiekviena kamera turi atskirą temperatūros ir drėgmės valdymo režimą. 3 aukštų biuro pastatas pritaikytas patogiam ir efektyviam darbui – suprojektuotos tiek atviros darbo erdvės, tiek ir individualūs kabinetai.
Aptverta teritorija, fizinė apsauga, didelė lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelė, atskira sunkiasvorių automobilių stovėjimo aikštelė su sustiprinta kelio danga. Teritorijoje yra muitinės tarpininkų postas.
Strategiškai patraukli vieta: antrame tarptautinio IXB transporto koridoriaus plento (A3 Vilnius–Minskas) kilometre, 5,5 km iki oro uosto, 7 km nuo miesto centro, pietinis aplinkkelis užtikrina patogų susisiekimą su gyvenamaisiais rajonais. Pilnai išvystyta infrastruktūra, artimiausia autobusų stotelė ir kavinė  – vos už kelių šimtų metrų.

Techninė charakteristika

Teritorija, ha 4
Bendras plotas, m2 17 195
Sandėliavimo plotas, m2 16 050
Administracinių patalpų plotas, m2 1140
Darbinis aukštis, m 12
Rampų skaičius 27
Temperatūrinis rėžimas nuo -220C iki +180C
Parkavimo vietos:  156 lengvųjų automobilių, 68 sunkiasvorių
Komunikacijos Visos
Apsauga Aptverta teritorija, fizinė apsauga

Žemėlapis

Location

  • Strategiškai patogi vieta, 2-ame A3 (Vilnius- Minskas) plento km.
  • 7 km iki centro, 5,5 km iki oro uosto
  • 25 km iki Medininkų pasienio posto
  • Išvystyta infrastruktūra

Esame čia, kad Jums padėtumėme. Susisiekite!

Gytė Urbonavičienė
Tel.: +370 699 24978