„Sirin Development“ pasirašė sutartį su „Kesko Senukai“ dėl papildomo sandėlių ploto nuomos Latvijoje

Industrinio nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė UAB „Sirin Development“ pasirašė sutartį dėl 12 000 kv. m sandėlio nuomos su „Kesko Senukai“. Iš viso bendrovė iš „Sirin Development“ nuomosis 20 000 kv. m ploto sandėlius logistikos parke „Rumbula“, Maskavos gatvėje, Rygoje.

Bendrovės „Sirin Development“ vadovas Laurynas Kuzavas pažymi, kad dešiniame Daugavos krante, netoli miesto centro išvystytas modernus logistikos centras sulaukia nemažo dėmesio iš bendrovių, kurioms svarbu greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus bei optimizuoti logistikos kaštus.

„Džiaugiamės, kad gerai žinomi prekių ženklai renkasi mūsų modernias ir energetiškai efektyvias sandėliavimo patalpas savo veiklai vykdyti. Strateginė vieta, netoliese esantys oro ir jūros uostai, miesto centras bei konkurencingos nuomos kainos tik pakelia šio logistikos parko paklausą. Artimiausiu metu planuojame dar vieną šio parko vystymo etapą ir kitais metais rinkai galėsime pasiūlyti modernių, A+ klasės 28 000 kv. m ploto sandėlių“, – teigia L. Kuzavas.

Pasak „Kesko Senukai Digital“ operacijų vadovo Kęstučio Statulevičiaus, šis logistikos centras pasirinktas dėl geografiškai patogios vietos aptarnauti visas tris Baltijos šalis. Naujoje lokacijoje įsikūrusi įmonė gali apdoroti beveik dvigubai didesnį užsakymų kiekį nei buvo iki šiol.

„Tiek patogi vieta, tiek čia įgyvendinti sprendimai leidžia sparčiau organizuoti mūsų klientų užsakymų komplektavimą bei jų atidavimą siuntų pristatymo tarnyboms. Taip pirkėjus internetu įsigytos prekės gali pasiekti greičiau. Dar praėjusiais metais, rugpjūtį atidarėme Baltijos šalių rinkai aptarnauti skirtą logistikos centrą. Šįmet, kovą, duris atvėrė ir prekių atsiėmimo punktas, kuriame klientai gali atsiimti atliktus užsakymus patys. Naujose patalpose laikomos ir komplektuojamos apie 50 tūkst. skirtingų pavadinimų prekės. Jų pristatymas ir patogus atsiėmimas mums yra prioritetas, todėl modernios, tvarios ir strategiškai patogios patalpos yra privalumas, kuris ir lėmė šio logistikos centro pasirinkimą“, – teigė K. Statulevičius.

Logistikos centre bus laikomos ir komplektuojamos ne tik namų statybai ar remontui būtinos medžiagos, bet ir buitinė technika, baldai, apdailos, elektronikos, laisvalaikio ir kitos prekės, kurių galima įsigyti elektroninėse parduotuvėse „Senukai.lt“, „1A.lt“, „K-Senukai.lv“, „1A.lv“, „K-Rauta.ee“ ir „1A.ee“.

Sekite mus ir sužinokite daugiau mūsų naujienų.