„Sirin Development“ skelbia apie užbaigtą logistikos parko „J55“ antrą sandėlių vystymo etapą

Viena didžiausių Baltijos šalyse logistikos nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Sirin Development“ užbaigė antrą logistikos centro „J55“ plėtros etapą Vilniuje netoli Gariūnų prekybos komplekso. 15 tūkst. kv. m ploto patalpos papildė pernai pirmu etapu išvystytus 20 tūkst.  kv. m. ploto sandėlius. Bendrai į 35 tūkst. kv. m sandėliavimo patalpas bendrovė investavo beveik 24 mln. eurų.

„Mūsų tikslas – klientams siūlyti ne pavienius pastatus, o modernius logistikos parkus. Objektus vystome premium lokacijose, miestų teritorijose, kurios užtikrina greitą ir mažiau kaštų reikalaujantį prekių pristatymą bei patogų susisiekimą darbuotojams. Savo sandėliuose taikome energetiškai efektyvius sprendimus, kurie neša apčiuopiamą naudą klientams, o taip pat skiriame didelį dėmesį tvarumui – mūsų pastatai atitinka tarptautinius BREAAM sertifikato reikalavimus. Siekiame, kad klientai pagal savo verslo poreikius galėtų plėstis toje pačioje teritorijoje ir esame pasirengę jiems padėti visais relokacijos klausimais – nuo persikraustymo iki specialios sandėliavimo įrangos įsigijimo“, – teigia „Sirin Development“ vadovas Laurynas Kuzavas.

Naujausi parko nuomininkai: Danijos didmeninės prekybos bendrovė „Tobidan-Bremsomat“ – sunkvežimių, autobusų bei priekabų atsarginių detalių tiekėja veikianti Skandinavijos šalyse ir Lietuvoje, logistikos bendrovė „Spectrum Logistika“, tvirtinimo detalių pardavėja „Marcopol Baltija“ ir techninio renginių aptarnavimo paslaugas teikianti „Baltic Production Service“ .

Anot „Sirin Development“ vadovo, poreikis kokybiškiems sandėliams premium lokacijose nuolat jaučiamas ir ateityje tik augs. „Miesto teritorijoje sandėlių vystymui tinkamos žemės pasiūla – ribota. Manome, kad jau artimiausioje ateityje modernių sandėlių tokiose lokacijose tik mažės, o kaštai įrengiant naujus sandėlius brownfield  (apleistose buvusiose pramoninėse) zonose tik didės. Be to, įmonėms, kurių veikla susijusi su greitu prekių pristatymu, spaudimas iš klientų ne tik, kad nemažės, bet ir toliau augs. Todėl verslai siekdami išlikti konkurencingi rinkoje, dabar ir ateityje ieškos gerose lokacijose įsikūrusių modernių bei energetiškai efektyvių sandėlių,“ – pabrėžia L. Kuzavas.

Sparčiai augančiame „J55“ logistikos komplekse šiuo metu jau kyla trečias pastatas, pritaikytas tiek prekybinei, tiek sandėliavimo veiklai. 31 000 kv. m sandėlio statybas planuojama užbaigti šių metų II ketvirtį.

„J55“ logistikos kompleksas vystomas 18,5 ha teritorijoje, kur nuomininkams „Sirin Development“ iš viso planuoja pasiūlyti virš 100 tūkst. kv. m sandėliavimo, prekybinių bei administracinių patalpų, atitinkančių aukščiausius tvarumo reikalavimus. Bendros investicijos į logistikos parką sieks virš 70 mln. eurų.