„SIRIN Development“ stato antrą „Kauno Logistikos Centro“ etapą, investicijos viršys 30 mln. Eur.

Industrinio nekilnojamojo turto vystytojas „SIRIN Development“ tęsia „Kauno Logistikos Centro“ vystymą ir stato antrąjį sandėlių etapą. Vystomas logistikos centras yra įsikūręs Martinavos kaime, Kauno rajone, greta automagistralės Vilnius-Kaunas.

Pirmasis Kauno Logistikos Centro etapas, 24 tūkst. kv. m ploto sandėlis su administracinėmis patalpomis, buvo užbaigtas 2019 metų pabaigoje. Užbaigus antrąjį etapą „Kauno Logistikos Centrą“ papildys 16 tūkst. kv. m ploto sandėliavimo ir administracinių patalpų.

Iš viso 18 ha ploto teritorijoje per tris statybų etapus turėtų iškilti virš 60 tūkst. kv. m logistikos sandėlių. Įgyvendinus visus etapus, „Kauno Logistikos Centras“ bus pirmasis tokio dydžio A klasės ir A energetinio efektyvumo projektas Kauno rajone. Planuojamos investicijos viršys 30 mln. Eur.

„Modernių, A klasės logistikos centrų poreikis lokacijose su strategiškai patogiu susisiekimu ir išvystyta infrastuktūra tendencingai auga. Verslas skaičiuoja kiekvieną nuvažiuotą papildomą metrą ir kelyje sugaištą laiką, vertina ar toje vietoje ras darbuotojų, ar šiose darbo vietose jiems bus patogu dirbti. Pandemijos metu išaugusi elektroninė prekyba šiuos poreikius tik dar labiau išryškino, tad džiaugiamės, kad nuo pat pradžių pasirinkome prie pagrindinių susisiekimo mazgų esančią lokaciją, garantuojančią patogų susisiekimą su visa Lietuva, o projektuodami „Kauno Logistikos Centrą“ dėmesį koncentravome į patogius įvažiavimus, darbuotojų komfortą, tvarius sprendimus, kurie tausotų gamtą ir taupytų mūsų nuomininku kaštus“, – pažymi „SIRIN Development“ direktorius Laurynas Kuzavas.

Šiuo metu antrajame „Kauno Logistikos Centro“ etape jau baigti paruošiamieji žemės darbai ir sumontuoti pamatai, artimiausiu metu pradės kilti kolonos. Darbų pabaiga numatyta 2021 metų antrąjį ketvirtį.

Ypatingas dėmesys tvariems ir energiją taupantiems sprendimams

Kaip ir visi nauji „SIRIN Development“ logistikos centrai, „Kauno Logistikos Centras“ projektuojamas tvariai ir turi „Baltic Green Energy“ sertifikatą, kuris patvirtina, kad šis logistikos centras savo veikloje naudoja elektros energiją, pagamintą iš atsinaujinančių energijos išteklių.

Sandėliuose Kaune bus įrengtas energiją taupantis LED apšvietimas su judesio davikliais, EPS elektriniai gaisro detektoriai ir ESFR purkštuvų tinklas ir kiti tvarūs ir kaštus taupantys sprendimai.

Apie vystytoją

„SIRIN Development“ yra industrinio nekilnojamojo turto vystytojas, Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje išvystęs 400.000 kv.m industrinio ir komercinio NT. Girteka įmonių grupei priklausanti bendrovė sparčiai plečiasi ir per artimiausius keletą metų planuoja išplėsti išvystytų kvadratinių metrų skaičių iki 1 milijono.

„SIRIN Development“ yra didžiausias logistikos nekilnojamojo turto vystytojas Baltijos šalyse ir vienas iš TOP logistikos NT vystytojų Europoje, pasak žurnalo Property.Eu reitingo. Šiuo metu įmonė Vilniuje plėtoja Liepkalnio Industrinį Parką, planuoja 103.500 kv.m ploto „J55 Logistikos Centrą“, kuris bus vystomas greta Gariūnų turgavietės Jočionių gatvėje bei vysto 80.150 kv.m ploto „Rumbula Logistikos Parką“ Latvijos sostinėje Rygoje.

Sekite mus ir sužinokite daugiau mūsų naujienų.