„SIRIN Development“ – vienas didžiausių industrinio nekilnojamojo turto vystytojų Europoje – PropertyEU

Industrinio nekilnojamojo turto vystytojas „SIRIN Development” 2019 metais  Lietuvos, Latvijos ir Rusijos rinkai pristatė 4 naujus logistikos centrus ir buvo įtrauktas į „PropertyEU Magazine“ didžiausių logistikos  nekilnojamojo turto vystytojų reitingą.

Kiekvienais metais „PropertyEU“ leidinys komercinio nekilnojamojo turto specialistams skelbia Europos didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų sąrašą. Jis grindžiamas rinkai pristatyto industrinio ploto kiekiu. Šių metų sąrašas apėmė 2017–2019 metus.

„SIRIN Development“ sąraše užėmė 13-ą vietą, taip tapdama pirmąja bendrove iš Baltijos šalių įtraukta į reitingą. 2017-2019 m. įmonė pristatė 6 projektus, kurie sandėliavimo rinką iš viso papildė 138,8 tūkst. kv.m Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje. Vien per 2019 metus buvo pastatyti 106,5 tūkst. kv.m sandėliavimo ploto, pristatant rinkai 4 naujus A klasės logistikos centrus: „Liepkalnio Industrinį Parką” Vilniuje, „Kauno logistikos centrą“, „Rumbula Logistikos Parką“ Rygoje ir „Logopark M10“ Sankt Peterburge.

„SIRIN Development“ direktorius Laurynas Kuzavas komentuodamas įmonės rezultatus pabrėžia,  kad 2019 metai įmonei buvo išskirtiniai ir įtraukimas į Top Europos nekilnojamojo turto vystytojų reitingą yra ilgalaikio darbo rezultatas.
„Visa tai pasiekėme nuosekliai laikydamiesi savo plėtros strategijos.  Tai reikšmingas ir įpareigojantis įvertinimas, kuris rodo, kad SIRIN komanda geba siekti užsibrėžtų aukščiausių tikslų ir tolesnio augimo. Tikiu, jog vieta sąraše tarp geriausių Europos vystytojų tampa dar vienu postūmiu ir motyvacija judėti į priekį. Nuoširdus ačiū profesionaliai ir ambicingai komandai, nes šis laimėjimas – jos nuopelnas“, – teigia įmonės vadovas.

Dabartinė padėtis dėl COVID-19 pandemijos privertė visus vystytojus iš naujo įvertinti būsimus plėtros planus. Kaip ir dauguma įmonių „SIRIN Development“ pristabdė visus spekuliatyvius projektus tam, kad galėtų visą dėmesį skirti įsipareigojimų vykdymui esamiems bei būsimiems klientams, partneriams.

„Suprantame, kad dabartinės aplinkybės kelia iššūkių visiems NT rinkos dalyviams. Kartu su komanda stebime, vertiname situaciją ir darome viską, kad šis laikas organizacijai atneštų galimybes daryti protingus pokyčius ir tapti efektyvesniais. Šiuo metu didžiausias dėmesys yra skiriamas veiklos efektyvumo didinimui, kaštų valdymui ir procesų tobulinimui. Ruošiamės tam, kad galėtume grįžti į įprastą augimo tempą, plėtojant verslą per įsigijimus, o rinkai atsigavus sparčiai vykdyti suplanuotas plėtros apimtis“, – tvirtina L. Kuzavas.

Apie įmonę

„SIRIN Development“ yra industrinio nekilnojamojo turto vystytojas, Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje išvystęs 400.000 kv.m industrinio ir komercinio NT. Girteka įmonių grupei priklausanti bendrovė šiuo metu plėtoja „Liepkalnio industrinį parką“ Vilniuje, „J55 logistikos centrą“ Jočionių gatvėje, greta Gariūnų turgavietės, „Kauno logistikos centrą“ bei „Rumbula logistikos parką“ Latvijos sostinėje Rygoje.

ATSISIŲSTI PROPERYEU ATASKAITĄ