Vienas didžiausių industrinio nekilnojamojo turto vystytojų Baltijos šalyse UAB „Sirin Development“ planuoja 100 mln. eurų investiciją Rygos mieste

Industrinio nekilnojamo turto vystytojas „Sirin Development“ laimėjo Rygos savivaldybės organizuotą aukcioną ir pasirašė pirkimo – pardavimo sutartį įsigyti 39 ha teritoriją už 5,6 mln. eurų šalia sostinės tarptautinio oro uosto – čia planuojamas 180 000 kv. m modernių sandėlių kompleksas už daugiau nei 100 mln. eurų.

Pasak aukcioną laimėjusios bendrovės „Sirin Development“ generalinio direktoriaus Lauryno Kuzavo, įmonė jau daugiau nei 15 metų specializuojasi industrinio nekilnojamojo turto vystyme ir valdyme. Iš viso per savo gyvavimo metus ji yra išvysčiusi apie 500 000 kv. m sandėlių ploto ir šiuo metu valdo 240 000 kv. m patalpų. „Sirin Development“ yra vienintelė iš Baltijos šalių bendrovių, kuri buvo įtraukta į „PropertyEU Magazine“ sudarytą didžiausių logistikos nekilnojamojo turto vystytojų Europoje reitingą. Rygoje įmonė šiuo metu vysto ir valdo 55 000 kv. m ploto logistikos parką „Rumbula“ bei išvystė 37 000 kv. m logistikos centrą „Olaine“.

„Planuodami naujas investicijas Rygoje esame pasiryžę pritraukti žinomus tarptautinius architektus ir įtraukti vietinius verslus. Taip pat tikimės aktyvaus bendradarbiavimo su savivaldos bei šalies valdžios atstovais. Esame tikri, kad naujas projektas patenkins ne tik augančius klientų poreikius ir sudarys palankias sąlygas verslui užsiimti logistikos bei sandėliavimo veikla, bet ir galės reikšmingai prisidėti prie pačios teritorijos ir jos infrastruktūros vystymo remiantis aukščiausiais standartais“, – sako L. Kuzavas.

„Modernios ir tvarios infrastruktūros plėtra yra esminis elementas, norint Rygą paversti tarptautiniu mastu pripažintu Šiaurės Europos metropoliu. Džiaugiuosi, kad dėl aukciono į Mūkupurvo teritorijos plėtrą pavyko pritraukti patyrusį investuotoją, kurio vertybės sutampa su mūsų. Rygos investicijų ir turizmo agentūra yra pasirengusi ir toliau teikti savivaldybei reikalingą paramą moderniai šios vietovės plėtrai – tai labai strategiškai svarbi vieta, turinti didžiulį potencialą“, – pabrėžia Mārtiņš Kokalis, Rygos investicijų ir turizmo agentūros investicijų pritraukimo vadovas.

Sekite mus ir sužinokite daugiau mūsų naujienų.