Apie mus

SIRIN Development yra industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto vystytojas ir valdytojas, veikiantis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendrovė savo veiklą pradėjo 2006 metais ir nuo to laiko yra išvysčiusi 400.000 kv.m industrinio ir komercinio nekilnojamojo turto. ME Investicija įmonių grupei priklausanti bendrovė sparčiai plečiasi ir per artimiausius keletą metų planuoja išplėsti išvystytų kvadratinių metrų skaičių iki 1 milijono.

SIRIN Development industriniai projektai vystomi remiantis ilgamete įmonės patirtimi, racionaliais sprendimais, kurie atitinka rinkos ir nuomininkų poreikius, pagrįstu kainos ir kokybės santykiu bei įvertinus verslo plėtros galimybes.

2019 metais SIRIN Development Lietuvos ir Latvijos rinkai pristatė 4 naujus logistikos centrus ir buvo įtraukta į „PropertyEU Magazine“ didžiausių logistikos  nekilnojamojo turto vystytojų Europoje reitingą. „SIRIN Development“ sąraše užėmė 13-ą vietą, taip tapdama pirmąja bendrove iš Baltijos šalių įtraukta į reitingą.

 

Pagrindinės SIRIN Development veiklos

  • Nekilnojamo turto vystymas
  • Nekilnojamo turto valdymas
  • Nekilnojamo turto pirkimas / pardavimas / nuoma

 

Vystomi projektai

Šiuo metu įmonė plėtoja Liepkalnio industrinio parką Vilniuje, planuoja 100.000 kv.m, 50 mln. eurų vertės „J55 logistikos centrą“ greta Gariūnų, Jočionių gatvėje, bei vysto 45 mln. eurų vertės „Rumbula Logistikos Parką“ Latvijos sostinėje Rygoje.