Paslaugos

PAJUSKITE ŠIŲ LAIKŲ PULSĄ
Jei norite sutelkti dėmesį į savo pagrindinį verslą ir užtikrinti savo įmonės ilgalaikį vystymąsi, jums reikia saugojimo ir gamybos patalpų visai šalia transporto arterijų. Tai taupo laiką ir pinigus, kurie kitaip būtų eikvojami dėl tolimų atstumų. Mes padėjome daugeliui rinkos lyderių įvykdyti savo viziją dėl pasiekiamumo, įrenginių standartų ir idealios logistinės vietos. Mes taip pat galime pasirūpinti jūsų nuomojamų pastatų valdymu ir, kuomet jūsų įmonė auga, galime paruošti sekantį projektą.

Šiandien natūralu pasirūpinti patogiomis darbo vietomis ofiso darbuotojams. Tačiau ne visuomet galvojama apie žmones, kurie dirba logistikos, pramonės bei sandėliavimo šakose. Statydami sandėlius, SIRIN Development turi modernų požiūrį ir šia prasme, todėl siūlo organizacijoms įrankį būti konkurencingais darbdaviais ir galimybę sėkmingai plėtoti verslą.

Pagrindinės SIRIN Development veiklos sritys:

Nekilnojamojo turto vystymas

  • SIRIN Development išvystė sandėliavimo kompleksų, prekybos centrų bei vilkikų aptarnavimo centro projektus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
  • Sėkmingai išvystyti projektai padeda bendrovei būti patraukliu nekilnojamojo turto verslo dalyvių partneriu.

Nekilnojamojo turto valdymas

  • Mes teikiame kompleksinį paslaugų spektrą, reikalingą pastatų ir jų inžinerinių sistemų priežiūrai užtikrinti, vertės palaikymui ir pagerinimui, suteikdami visas galimybes klientui orientuotis į tiesioginę veiklą bei vykdyti ją efektyviai.
  • Siekiame nuolatinio tobulėjimo, kaštų mažinimo, pridėtinės vertės kūrimo turto valdymo procese.
  • Turime ilgalaikę tarptautinę turto valdymo patirtį, bei profesionalų komandą.
  • Valdome daugiau nei 300 000 kv.m. industrinio ir komercinės paskirties turto Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
  • Būdami nepriklausomi mes galime pasiūlyti geriausią nekilnojamo turto valdymo kainos ir vertės santykį turto savininkui ar investuotojui.

Nekilnojamojo turto pirkimas/nuoma/pardavimas

  • Turime ilgalaikę tarptautinę nekilnojamojo turto įsigijimo, nuomos ir pardavimo patirtį.

 

Jei Jus domina nuomos galimybės mūsų valdomuose objektuose, sklypų pirkimas ar pardavimas, susisiekite su mumis!